WIELICKI: rzeka nie wyschnie!

1598006_1431787253726501_2095227901_o

Na rynku księgarskim właśnie ukazał się drugi tom wywiadu z Krzysztofem Wielickim „Mój wybór”, a już wydawca zapowiada kolejne części. Na nasze pytanie czy będzie kiedyś kres – odpowiada słowami klasyka – „Po co kończyć, skoro tak dobrze idzie”.
Rozumiemy te powody doskonale, w końcu wydawca jest z Krakowa.
Krzysztof Wielicki widzi to jednak trochę inaczej – „To miał być Mój Wybór, ale nie mogłem się zdecydować” – i zaraz dodaje – „miał to być wywiad rzeka no i trochę nam się rozlała. Postanowiliśmy więc, że to będzie 14 tomów tak jak jest 14 ośmiotysięczników. Każdy co mniej więcej dwa lata.”
To doskonała wiadomość – 14 tomów „Mojego Wyboru” będzie się świetnie prezentować na półkach obok „Sagi rodu Forsythów”, „Koszmarnego Karolka” i kolejnych przygód Hajera.
Spotkanie z autorem – Krzysztofem Wielickim oraz podpisywanie książek już w najbliższą niedzielę o 11:00 podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Wydawca – wydawnictwo Góry Books – zapowiedziało specjalny ukłon w stronę czytelników – tylko w niedzielę i tylko podczas podpisywania książek będzie dostępny abonament na kolejne 12 tomów ze zniżką 3%.